Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Judgement

Ach, przyjemnie się patrzy - osobiście dodałabym cień za tym metalowym jak mniemam elementem na środku - dla dodania głębi - ale świetna praca, bardzo fajna - widać, że nie zajęła chwili - super! Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę wszędzie gdzie będzie ono potrzebne.


Potwierdzam, komentarz ~janchwedoruk. I jak dla mnie może być i całość.


Bardzo mi się podoba. Właściwie mówi sama za siebie (praca). Piękny ten olej, kolory dobrze dobrane - takie mętne - samotność jest mętna. I postać nie do końca wyraźna, fajna, czytelna kompozycja - super. Dodam jeszcze, że na prawdę urzekł mnie widok ten - wśród wielu, które dziś widzieć miałam okazję.

Pozdrawiam serdecznie i niezmiennie powodzenia życzę wszędzie tam gdzie będzie ono Tobie potrzebne.
Ann.


Intuicyjnie widzę tu ropuchę..nie jest to istotne dla mnie czym jest to co widzę, ponieważ co mnie urzeka - to bezgraniczność czarnej jak ropa źrenicy. Wszystko się w niej zawiera i nic. Taka metafizyczna cisza, w której zatrzymany czas - trwa. Wszystko się dzieje, kończy i zaczyna w tejże czerni. Piękna ostrość, koloryt wydobyty w kolorze, i struktura formy, wyczuwalne są warstwy tkanek i lśniące złoto, które podbija całość. Uroczo, dzięki - bo dość długą chwilę przyjemności jaką, mogłam mieć i miałam, aby pozachwycać się widokiem. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia życzę wszędzie tam, gdzie będzie ono Tobie potrzebne.
Ann.Wspaniała fotografia wzrusza mnie- taka prawdziwa - piękna - uśmiechnięta ciekawe czy to pamieta... Wspaniałe zdjęcie, kompozycja też..ale opowieść jaką przedstawia cenniejsza..wspaniałe!


wyjątkowo - fakt, że patrzy prosto na widza - zmusza mnie na zatrzymanie się, i patrzę dłużej z namysłem. Wspaniały moment. Kompozycja, układ szorstkość podłogi super. Urzekła mnie ta praca. Super. Pozdrawiam serdecznie i niezmiennie powodzenia życzę wszędzie tam gdzie będzie Tobie potrzebne.

Ann.


Wspaniały pomysł, kadr - skoro fragment - jak dla mnie skończony obraz. Papier pakunkowy i taśma - bardzo urzekająca estetyka - proste a przedstawienie dające szalenie duże pole do popisu. Wspaniały. Bardzo mi się podoba.


Co jest cenne to fakt, że forma wejścia jest czarna - zatem interesujący kształt prowadzi nas w otchłań otwartą - której kolorystyka jest przyjemna i bezpieczna. Kompozycja dobra bo przez fakt, że nie jest centralna kierujesz wzrokiem widza i ma się wrażenie, jakby przez samo patrzenie na zdjęcie osoba patrząca, za moment zacznie się wspinać. Super.

Pozdrawiam i powodzenia życzę wszędzie tam gdzie będzie ono Tobie potrzebne.

Ann.


http://youtu.be/Lpic1GV8Y-s Takie skojarzenie - o ironio - say my name.. say. pozdrawiam Cię.


Ta fotografia przyciągnęła mnie do Pana profilu. I niezmiernie się cieszę, z tego faktu. Wszystkiego dobrego życzę!


wspaniała! Praca! Dawno na prawdę nie zachwyciła mnie warsztatowa praca jak ta! Wspaniała na prawdę!


o ! Powiem Tobie że unikat - prosty - unikat wśród tych które okazję przeglądać mam. Klasycznie - czysto - zachowawczo - brawo.
szkoda że nie patrzy mam wrażenie - jakby kryła tajemnicę - może o to chodzi - ładne - kolory, światło, kadr dość klasyczny - ale spoko. http://youtu.be/zP50Ewh31E4 tak skojarzyło mi się muzycznie również. : ) Noo niesamowicie zostało to uchwycone - na prawdę - oczy wiele zmieniają piękna kobieta jeszcze piękniejsza przez fakt - że ma oczy zamknięte - bo dajesz pole wyobraźni - niezmierzone pole - znam wiele kolorów...i mogę wyobrażać sobie..wiele różnych kosmicznych nawet połączeń. Wspaniałe. Nic nie dzieje się bez przyczyny - ad. komentarz przypadkowo.


niesamowite ! Chłopiec jest niesamowity - zastanawia mnie wiele rzeczy - kim jest kim być chce kim będzie - wybacz brak przecinków - szybko piszę jeszcze szybciej myślę - stąd brak - kojarzy mi się z The Knife - oczywiście mam na myśli kawałek pass this on. Jakoś tak wyrazistość twarzy - zdaje się tak poważny - skupiony - a zarazem nieobecny całkowicie. Miałam już iść - ale mam braki - i przeglądając zdjęcia...os. obserwowanych pojawiła się ta - która skłoniła do napisania...Wspaniałe.
No niezmiernie warte uwagi są zdjęcia Twe. http://youtu.be/kdQycB5I6C4 niesamowicie jak jest wstanie cień zostać złamany. Bardzo podoba mi się.


http://youtu.be/KRAMNWzfjcg Noo zazwyczaj nie lubię skosów - tam gdzie nie są potrzebne - tudzież nie występują naturalnie - ale przy interpretacji jest to rzecz konieczna jeśli nie niezbędna zbudowanie sobie mostu porozumienia z myślą wiodącą - grawitacyjny przechył błędnika. : ) Fajny fot. Pozdrawiam!


ym jeszcze tu pozostawię ślad. Urok przez kontrast dobrze nasycona czerń zderzona z krawędziami bieli. Ładny układ. : )


Tak mi się nasunęła piosenka ta http://youtu.be/FCJBDPElxII Fotografia nie mogłaby być inna. Zatęskniłam za zimą. Tchnienie brzóz - i chłodne powietrze, nad wyraz wymowna biel. Jak często - przenikliwie podobają mi się zdjęcia Twe. Pozdrawiam serdecznie..i niezmiennie - powodzenia wszędzie tam gdzie będzie potrzebne.


Hmm, mimo wszystko - doceniając całokształt, to brakuje mi akcentu, myśli przewodniej, albo narracyjnego scenariusza intuicyjnie prowadzącego z intencją autora do wniosków - to tylko kadr wycieczki. Być może nie tylko a aż. Ale jakoś mimo wszystko dużo się dzieje, i mimo wielu konkretów nic konkretnego tu nie widzę. : ( a szkoda. Pozdrawiam Cię. Dawno mnie nie było tu.1 2 3 4 5 6 ... 77 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt